28 29 30 31

Indavideó

2012.01.11. 14:02 Cristiano66

Kornéliusz Futsal Bajnokság - Csalással nyertek ellenünk

A Kornéliusz Bajnokság előző heti fordulójában az előttünk 1 ponttal álló Silver Profi ellen játszottunk.

A találkozón mindössze 4 Silver Profis játékos jelent meg, abból is egy (nevezetesen pont a házi gólkirály) sérülten, így joggal gondolhattuk, hogy ez a mérkőzés könnyedén meg lesz számunkra.

Igen ám, csakhogy meglepetésünkre a Silver Profi 2 játékost is "kölcsönvett" a Másnaposok nevezetű gárdából. De még így se volt lehetetlennek tűnő feladat nyernünk.

Az első félidőt ennek megfelelően 4:3-ra nyertük, bár hozzáteszem, hogy a Silvernek jóval több gólszerzési lehetősége volt, mint nekünk, de vagy én védtem nagyokat vagy pedig ők hagyták ki az ordító helyzeteket. Az is igaz, hogy mi is szerezhettünk volna 2-3 góllal többet, ha az elől levő játékosaink (Bíró Gabi, Mester Tibor) nem önzőznek annyit.

A 2. félidőben már egy kicsit "csapkodtunk" a gólokkal, mentek oda-vissza a találatok. A Silver játékosai jobban felpörögtek, míg én bekaptam egy nagy gólt, Mester Tibor pedig az üres kapuba sem tudott betalálni. Így azt is mondhatnám, hogy az egy gólos győzelmük ellenére megérdemelt sikert arattak.

Igen, a feltételes mód nem véletlen, hiszen egyértelmű csalás történt, de sajnos az óvás díját a csapat nem tudta összeszedni, így kénytelenek voltunk elfogadni a végeredményt.

White Sharks - Silver Profi 9-10

Felállás:
KARDOS KRISZTIÁN - SZARKA LÁSZLÓ, CSERNÁK ANDRÁS - BÍRÓ GÁBOR 3 - MESTER TIBOR 6 Csere: TOLDI TIBOR, Szarka János